Predsjedništvo Akademije

(01.01.2004. - 31.12.2010.)

 

 

UPRAVA AKADEMIJE

Predsjednik: akademik MILAN MOGUŠ
Potpredsjednik: akademik PAVLE DEŠPALJ
Potpredsjednica: akademkinja ALICA WERTHEIMER-BALETIĆ
Glavni tajnik: akademik SLAVKO CVETNIĆ
Tajnik: prof. dr. sc. SLOBODAN KAŠTELA

TAJNICI AKADEMIJINIH RAZREDA

Akademik Tomislav Raukar
Akademik Ksenofont Ilakovac
Akademik Željko Kućan
Akademik Zvonko Kusić
Akademik Petar Šimunović
Akademik Nikola Batušić  (01.01.2004. - † 22.01.2010.)
Akademik Ante Vulin
Akademkinja Koraljka Kos
Akademik Mirko Zelić

OSTALI ČLANOVI PREDSJEDNIŠTVA

Akademik Nenad Trinajstić
Akademik Ivan Gušić
Akademik Antun Dubravko Jelčić
Akademik Boris Magaš
Akademik Stjepan Jecić

 

 


postavljeno: 31. prosinca 2010.
urednica D. Torbica