Predsjedništvo Akademije

izabrano na Skupštini održanoj 15. studenoga 2018.,
mandat od 1. siječnja 2019. – 31. prosinca 2022.


 

UPRAVA AKADEMIJE

Predsjednik akademik VELIMIR NEIDHARDT
Potpredsjednik akademik DAVOR MILIČIĆ
Potpredsjednik akademik FRANO PARAĆ
Glavni tajnik akademik DARIO VRETENAR
Tajnik dipl. iur. MARINA ŠTANCL

TAJNICI AKADEMIJINIH RAZREDA

akademik Gordan DRUŽIĆ 
akademik Goran PICHLER
akademik Ferdo BAŠIĆ
akademkinja Vida DEMARIN
akademik Darko NOVAKOVIĆ
akademik Pavao PAVLIČIĆ
akademik Mladen OBAD ŠĆITAROCI 
akademik Stanislav TUKSAR
akademik Ignac LOVREK

OSTALI ČLANOVI PREDSJEDNIŠTVA

akademik Jakša BARBIĆ
akademik Slavko MATIĆ
akademkinja Milena ŽIC FUCHS 

akademik Boris SENKER
akademik Leo BUDIN
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Predsjedništvo
01.01.2004. - 31.12.2010.

Predsjedništvo

01.01.2011. - 31.12.2018.